Instagram menu
Zpět na všechna místa Navštíveno (0)
Ověřeno MěstoPříroda
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

1 hodina

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Ul. K Rybníku

Občerstvení

Občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Možné létat s dronem

Hned zkraje obce Vestec, na západ od Prahy, se nachází Vestecký rybník, který je ideálním místem na krátkou a nenáročnou procházku. V okolí rybníku se nachází hned dvě venkovní posilovny, psí cvičiště či planetární stezka. Skrze Vestec vede také hned několik cyklotras, jde tak i o zajímavý cíl pro cestovatele „v sedle“.

Nesmíme zapomenout zmínit také lávku vedoucí těsně nad hladinou rybníka, která je zajímavým zpestřením příjemné procházky, a to za jakéhokoli ročního období.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Všechna místa
PamátkaZajímavé místo

Viadukt Žampach

Žampach

PamátkaVyhlídka

Hrad Vranov, Pantheon

Malá Skála

Památka

Hrad Zvíkov

Zvíkovské Podhradí

Vestecký rybník (Vestec) je jedním z míst a tipů na výlety po České republice, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Místa lze vyhledat podle názvu (např. , ), kraje (Středočeský kraj) či typu místa - vyhlídka, zajímavé místo či město. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce výlety po ČR.