🇦🇹 Do Rakouska na prodloužený víkend? Objev krásná místa s naším itinerářem zdarma.

menu
Sky Lagoon - Island Sky Lagoon - Island Sky Lagoon - Island
Ověřeno Zajímavé místoAtrakce
Otevírací doba

Celoročně

10:00 - 22:00 • Více
Časová náročnost

1 - 3 hodiny

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

Občerstvení

K dispozici

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Nevhodné pro psy

Dron

Zákaz dronů

Sky Lagoon byla otevřena v roce 2021 a nachází se cca 15 minut jízdy autem z centra Reykjavíku. Na místě je velké parkoviště, které je zdarma. Pokud bychom si měli vybrat, určitě bychom dali přednost Sky Lagoon před Blue Lagoon.

Vstupenky si kupte dopředu na oficiálním webu Sky Lagoon, oblíbené časy bývají celkem rychle pryč. Můžete si vybrat jeden ze tří balíčků – základní Pure Lite, kdy je v ceně vstupné do samotné laguny, druhou možností je Pure, kdy máte v ceně tzv. The Seven-Step Ritual, který rozhodně doporučujeme, a Sky Pass, kdy kromě The Seven-Step Ritual máte k dospozici soukromé šatny.

The Seven-Step Ritual se skládá ze sauny, studené mlhy, peelingu, páry a sprchy. Ze sauny je krásný výhled na oceán a minimálně kvůli tomu to za to stojí. Voda má kolem 38 – 40°C.

Mapa a okolí

Parkování

Zaparkovat můžete zdarma přímo u vchodu do Sky Lagoon.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

PřírodaVodopád

Skógafoss

Skógar

Zajímavé místoAtrakce

Vök Baths

Island

VyhlídkaPřírodaZajímavé místo

Grábrók

Island

Sky Lagoon () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.