🇦🇹 Do Rakouska na prodloužený víkend? Objev krásná místa s naším itinerářem zdarma.

menu
Circus Lane - Edinburgh Circus Lane - Edinburgh Circus Lane - Edinburgh
Ověřeno Město
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

Méně než 1 hodina

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Na ulici

Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Zákaz dronů

Circus Lane je malebná ulička v Edinburghu, která naprosto vystihuje atmosféru Edinburghu. Ulice je lemovaná malinkými domečky, ve kterých ale lidé normálně bydlí, myslete tak na to, až tu budete. Pro turisty už je to také celkem známé místo, doporučujeme tak se sem vydat hned ráno, abyste měli fotku bez lidí.

Z Circus Lane je to následně podél řeky jen kousek do Dean Village, dalšího krásného a autentického místa nedaleko centra Edinburghu.

Mapa a okolí

Tipy na jídlo v okolí

Pret A Manger Edinburgh

Edinburgh • Kavárna • $$

Známá zahraniční síť kaváren s možností rychlého občerstvení, kterých v Edinburghu najdete hned několik. Jde o koncept podobný například Starbucks, avšak s větší nabídkou i teplých jídel, resp. jídel k ohřátí.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

MěstoPamátka

Národní muzeum Skotska

Edinburgh

MěstoZajímavé místo

Victoria Street

Edinburgh

PamátkaMěsto

Assembly Hall

Edinburgh

Circus Lane () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.