Instagram menu
Nová vyhlídka Letenské sady - Letenská pláň, Praha Nová vyhlídka Letenské sady - Letenská pláň, Praha Nová vyhlídka Letenské sady - Letenská pláň, Praha
Ověřeno MěstoVyhlídka
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

Méně než 1 hodina

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Na ulici

20 Kč/hod • Více
Občerstvení

K dispozici

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Zákaz dronů

Na místě bývalé lanové dráhy na Letné vznikla nová vyhlídka, ze které budete mít Prahu jako dlani. Při rekonstrukci byly využity části původní horní stanice dráhy, včetně opěrných stěn či repasovaného zábradlí. Více o samotné stavbě vyhlídky se můžete dočíst na Pražském deníku.

V okolí vyhlídky najdete oblíbené Letenské zahrádky, kde se hlavně v letních měsících můžete občerstvit dobrým pivem či ciderem. V nabídce najdete kromě nápojů i menší jídla.

Mapa a okolí

Parkování

Zaparkovat lze v ulici Kostelní, blízko Národního technického muzea.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Památka

Větrný mlýn Příčovy

Příčovy

PřírodaZajímavé místo

Panská skála

Kamenický Šenov

Vyhlídka

Rozhledna Vysoká

Suchdol

Nová vyhlídka Letenské sady () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.