Instagram menu
Zpět na všechna místa Navštíveno (0)
Ověřeno MěstoVyhlídka
Fotografie: Martin Prokop (@lilcoln)
Otevírací doba

Stále otevřeno

Časová náročnost

30 minut

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

V ulici Kostelní

20 Kč/hod • Více
Občerstvení

Občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Zákaz dronů

Na místě bývalé lanové dráhy na Letné vznikla nová vyhlídka, ze které budete mít Prahu jako dlani. Při rekonstrukci byly využity části původní horní stanice dráhy, včetně opěrných stěn či repasovaného zábradlí. Více o samotné stavbě vyhlídky se můžete dočíst na Pražském deníku.

V okolí vyhlídky najdete oblíbené Letenské zahrádky, kde se hlavně v letních měsících můžete občerstvit dobrým pivem či ciderem. V nabídce najdete kromě nápojů i menší jídla.

Mapa a okolí

Parkování

Zaparkovat lze v ulici Kostelní, blízko Národního technického muzea.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Všechna místa
Vyhlídka

Rozhledna Slunečná

Velké Pavlovice

Příroda

Vlčí výběh Srní

Srní

Památka

Hrad Zvíkov

Zvíkovské Podhradí

Nová vyhlídka Letenské sady (Letenská pláň, Praha) je jedním z míst a tipů na výlety po České republice, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Místa lze vyhledat podle názvu (např. , ), kraje (Hlavní město Praha) či typu místa - vyhlídka, zajímavé místo či město. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce výlety po ČR.