Instagram menu
Zpět na všechna místa Navštíveno (1)
Ověřeno Příroda
Fotografie: Martin Prokop (@lilcoln)
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

1 - 6 hodin

Náročnost

Střední náročnost

Parkování

Ulice Jevanská

Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Možné létat s dronem

Národní přírodní rezervace Voděradské bučiny je v poslední letech velmi oblíbenou destinací mnoha různých výletníků. Ať už jde o pěší turisty či cyklisty. Není ani divu, jde totiž o nádherný bukový les, který se svou rozlohou přes 650 hektarů najdeme mezi obcemi Struhařov, Svojetice či Jevany.

Pokud tedy hledáte úprk do klidné a krásné přírody, jsou Voděradské bučiny jednou z hlavních možností. A stojí za návštěvu v podstatě za každého ročního období.

Mapa a okolí

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Všechna místa
VyhlídkaZajímavé místo

Malá Skála

Malá Skála

Památka

Humprecht

Sobotka

MěstoVyhlídka

Nová vyhlídka Letenské sady

Letenská pláň, Praha

Voděradské bučiny (Černé Voděrady) je jedním z míst a tipů na výlety po České republice, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Místa lze vyhledat podle názvu (např. , ), kraje (Středočeský kraj) či typu místa - vyhlídka, zajímavé místo či město. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce výlety po ČR.