Instagram menu
Zpět na všechna místa Navštíveno (1)
Ověřeno Příroda
Fotografie: Martin Prokop (@lilcoln)
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

1 - 6 hodin

Náročnost

Střední náročnost

Parkování

Ulice Jevanská

Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Možné létat s dronem

Národní přírodní rezervace Voděradské bučiny je v poslední letech velmi oblíbenou destinací mnoha různých výletníků. Ať už jde o pěší turisty či cyklisty. Není ani divu, jde totiž o nádherný bukový les, který se svou rozlohou přes 650 hektarů najdeme mezi obcemi Struhařov, Svojetice či Jevany.

Pokud tedy hledáte úprk do klidné a krásné přírody, jsou Voděradské bučiny jednou z hlavních možností. A stojí za návštěvu v podstatě za každého ročního období.

Mapa a okolí

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Všechna místa
Příroda

Božídarské rašeliniště

Boží Dar

Památka

Hrad Zvíkov

Zvíkovské Podhradí

Zajímavé místo

Archeopark Pavlov

Pavlov

Voděradské bučiny (Černé Voděrady) je jedním z míst a tipů na výlety po České republice, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Místa lze vyhledat podle názvu (např. , ), kraje (Středočeský kraj) či typu místa - vyhlídka, zajímavé místo či město. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce výlety po ČR.