Instagram menu
Zpět na všechna místa Navštíveno (0)
Ověřeno PřírodaVyhlídka
Fotografie: Martin Prokop (@lilcoln)
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

1,5 hodiny

Náročnost

Vysoká náročnost

Parkování

V ulici Branišovská

Případně K Závorám • Více
Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Zákaz dronů

V podstatě na okraji Prahy, u obce Točná, se nachází přírodní rezervace Šance, která nabízí mnoho skalních útvarů, vyhlídek i naučnou stezku. Jednou takovou vyhlídkou je například ta Nickerleho, která nabídne pohled na protilehlou Zbraslav či do Břežanského údolí.

Přírodní rezervaci Šanci doporučujeme zejména na kratší víkendovou procházku, kterou zvládnete za zhruba 1 – 2 hodiny. Je však dobré počítat s tím, že terén není zrovna nejjednodušší – hlavně v případě, že se vydáte skrze prudší skalní útvary.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Všechna místa
MěstoPříroda

Dalejský profil

Praha

PřírodaZajímavé místo

Chalupská slať

Borová Lada

MěstoPamátka

Chrám sv. Barbory

Barborská, Kutná Hora

Šance (Točná, Praha) je jedním z míst a tipů na výlety po České republice, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Místa lze vyhledat podle názvu (např. , ), kraje (Hlavní město Praha) či typu místa - vyhlídka, zajímavé místo či město. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce výlety po ČR.