Instagram menu
Panská skála - Kamenický Šenov Panská skála - Kamenický Šenov Panská skála - Kamenický Šenov
Ověřeno PřírodaZajímavé místo
Otevírací doba

Časová náročnost

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Možné létat s dronem

Na okraji obce Kamenický Šenov, na severu Čech, je k nalezení přírodní úkaz jménem Panská skála. Jde o národní přírodní památku, která vznikla sloupcovou odlučností čediče při tuhnutí magmatu. Pokud by vás o tomto přírodním útvaru zajímalo více informací, doporučujeme například Wikipedii.

Panská skála je turistickým cílem v letních i zimním měsících, o něco zajímavější atmosféru však nabízí v zimě, zejména se zamrzlým jezírkem působí až neuvěřitelně. Panská skála tak rozhodně stojí za návštěvu. Za zmínku stojí také informační centrum, které najdete u přilehlého parkoviště.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

MěstoVyhlídka

Rozhledna Doubravka

Praha 14

Příroda

Voděradské bučiny

Černé Voděrady

PřírodaVyhlídka

Panská skála

Grybla, Krhanice

Panská skála () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce destinacemi typu Island, Norsko či Madeira.