Instagram menu
Humprecht - Sobotka
Ověřeno Památka
Otevírací doba

90 Kč dospělí, 50 Kč děti • Více
Časová náročnost

Náročnost

Střední náročnost

Parkování

Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Možné létat s dronem

Lovecký zámek Humprecht se tyčí nad obcí Sobotka v okrese Jičín. Jde o barokní stavbu z 60. let 17. století, která i dnes láká mnoho návštěvníků z celé České republiky. K zámku vede dobře značená cesta (modrá stezka) kolem hřbitova, po jejímž zdolání se vám Humprecht ukáže v plné kráse mezi listnatými stromy.

Na zámku probíhají také prohlídky, o nichž si více můžete přečíst níže v sekci Doplňující informace.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Otevírací doba

Zámek je pro prohlídky otevřen v období duben – říjen (podrobnější a aktuální informace najdete na oficiálním webu zámku). V ostatních měsících stojí za návštěvu alespoň lesopark kolem zámku.

Vstupné a prohlídky

Na zámku je k dispozici hned několik prohlídek, jejich kompletní výčet, včetně aktuální cen, najdete na oficiálním webu.

 

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

VyhlídkaZajímavé místo

Sněžka

Pec pod Sněžkou

Příroda

Edmundova soutěska

Hřensko

PřírodaZajímavé místo

Studený průchod

Mnichovo Hradiště

Humprecht () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.